Moje miejsce pracy

Dzisiaj opowiem Wam o moim miejscu pracy. :)

DOMOWY WARSZTAT JUBILERSKI

Pracuję w domu i to tutaj mam swój warsztat jubilerski, magazyn materiałów i punkt obsługi klienta.
Gdy zakładałam działalność, mieszkałam jeszcze z rodzicami, gdzie na pracownię miałam przeznaczony cały oddzielny pokój. Życie tak się ułożyło, że poznałam chłopaka z Krakowa i w 2017 roku przeniosłam się na drugi koniec Polski. Tutaj póki co całe moje centrum dowodzenia zajmuje głównie kuchenny stół (bo, jak wiadomo, prowizorka zazwyczaj bywa najtrwalsza ;)).

warsztat jubilerski
domowa pracownia biżuterii krupkowska.com

To tutaj wykonuję wszystkie prace jubilerskie jak młotkowanie, szlifowanie i lutowanie, ale też ogarniam sprawy „komputerowe”, czyli maile i obsługę sklepu. Pakowanie przesyłek zazwyczaj przenoszę do salonu.
Mam nadzieję, że w tym roku w końcu znajdę czas, żeby sprawić sobie porządne jubilerskie biurko (za co na pewno podziękuję mi mój kręgosłup) i opuszczę kuchnię. ;)

warsztat jubilerski
stół jubilerski: stanowisko do lutowania

TRUDY WORK-LIFE BALANCE

Praca w domu ma swoje plusy, ale wymaga też sporo samodyscypliny, zwłaszcza kiedy mąż też pracuje z domu, a mieszkanie jest jednoprzestrzenne. Cały domowy bałagan na widoku potrafi bardzo rozpraszać, ale staram się powstrzymywać z ogarnianiem domowych spraw do czasu po godzinach pracy. Nadal bywa z tym różnie (dlatego czasem w ciągu dnia składam pranie, a na Wasze maile odpisuję po 23), ale wydaje mi się, że z biegiem czasu coraz lepiej radzę sobie z podziałem PRACA/DOM.

A jak to wygląda u Was?

warsztat jubilerski
narzędzia do wykonywania biżuterii

Shopping Cart
Scroll to Top