leśne historie krupkowska.com biżuteria inspirowana naturą

ZWROT I WYMIANA

Zgodnie z obowiązującym prawem klient może bez podania przyczyny odstąpić od umowy kupna-sprzedaży zawartej na odległość w ciągu 14 dni.
Oznacza to, że wszystkie produkty kupione w sklepie krupkowska.com mogą zostać zwrócone lub wymienione w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
W takim przypadku proszę o kontakt mailowy na adres info@krupkowska.com i odesłanie towaru. Możesz skorzystać z formularza odstąpienia od umowy dostępnego poniżej (ale nie jest to wymagane).

Zwrotu wszystkich poniesionych przez Ciebie kosztów (łącznie z kosztem wysyłki) dokonam niezwłocznie (a najpóźniej w terminie 14 dni) od momentu otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Jako klient poniesiesz jedynie koszt odesłania towaru z powrotem do sklepu.

Będę wdzięczna, jeśli do zwracanej przesyłki dołączysz paragon potwierdzający zakup, jednak nie jest to warunkiem przyjęcia zwrotu.
Powyższe zasady nie dotyczą produktów wykonywanych na indywidualne zamówienie, jeśli jednak z jakiegoś powodu jesteś niezadowolony z otrzymanego zamówienia, napisz do mnie – wspólnie na pewno wymyślimy jakieś rozwiązanie.

Jeśli nadal masz pytania, skontaktuj się ze mną mailowo – postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości. :)

Shopping Cart
Scroll to Top